Mitämax, häh?

Ei ole huuhaalaisilla mitään asiaa kun on näin hiljaista. Vai vaivaako "huono elämä"?
Jonnella ainakin vaivaa kun meni amatörinä Hamburgissa bordelliin.

http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=1262343


Bengt
4249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • Mitä?

    Äänestä

..että naiset käyvät kuumina jos toteaa että tilillä on kolome tonnia ;)

Äänestä

niin fiksu ettet kirjoittelisi sentäs huuhaalle. No erehdyin. -Gol-

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Ben_Sjatkel kirjoitti:

Ei ole huuhaalaisilla mitään asiaa kun on näin hiljaista. Vai vaivaako "huono elämä"?
Jonnella ainakin vaivaa kun meni amatörinä Hamburgissa bordelliin.

http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=1262343


Bengt

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu