Olikohan Jussi käyttänyt omaa k*lliaan mallina naulakon teossa kun oli niin pieni ja ohkainen? Lihavillahan on se katkarapu. Tämä oli venytetty malli.
Naulakonmalli
tosi miehekästä
82367
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
No eikös se kuitenkin ole enemmän kuin kokonaan ilman?
Meillä kaikilla täytyy olla unelmia!
tietää, että korsi se on joka kutittaa eikä mikään halko!
ja halko se on oltava! Vähempään ei tyydytä.
Jospa oli oman kullinsa siihen ihan tällännytkin kun ei todellista käyttöä sille ollutkaan. Nuukana miehenähän Jussi tunnetaan. Eihän hyvää puutakaan nyt sovi johonkin naulakkoon tärvätä.
Ei naulakkoko se olikin? Luulin ovenrivaksi. No olipa joka tapauksessa osuvaa, että pääsi lähikuvaan. Komea syyläkin siinä oli!
kovareunainen kuppahaavauma?
No huh, huh on kyllä outoa , että nyt veistää puusta tollainen "lemmensalko"! Miehen tekemä vielä ja saunassa muiden nähtävänä. Pitäisköhän kovertaa pikku pahkasta, sellainen "nurin kurinen" kirkkovene. Olisi siinä sitten kylpöjillä aihetta ihimetellä kenen värkkiä se muistuttaa.