tällainen on kokkareiden

http://www.taloussanomat.fi/page.php?page_id=102&news_id=200619938

hyvä esikuva maailmalle ja sopiva vetämään lännen vankkureita
3115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Intia ja Kiinakaan taida olla mukana tuossa sopimuksessa.

Äänestä
  • Vähentääkö se tippaakaan USA:n vastuuta ?

    USA on on ylivoimaisesti pahin kasvihuonekaasujen tuottaja.

    Äänestä

  • Miten niin täh kirjoitti:

    Vähentääkö se tippaakaan USA:n vastuuta ?

    USA on on ylivoimaisesti pahin kasvihuonekaasujen tuottaja.

    velvoittaa olemaan ykkönen juuri näissä asioissa. Isäkään ei voi tehdä konnankoukkuja jos lapsetkin tekevät... heh
    lapsellista, eikö ?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


johtotähti kirjoitti:

http://www.taloussanomat.fi/page.php?page_id=102&news_id=200619938

hyvä esikuva maailmalle ja sopiva vetämään lännen vankkureita

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu