HBO SPECIAL Hacking Democracy

USAn vaalien on pakko olla vilpilliset, koska suomalainen Harri Hurstikin on sitä mieltä!

http://video.google.com/videoplay?docid=-7236791207107726851
3241
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ja sopii hyvin tän hetkiseen vaaliteemaan.

Äänestä

Joo.Ehdottomasti ne oli vilpilliset kun kerran demokraatit voitti.
Ne vitun syöpäläiset on näpelöineet vaalikoneita.

Äänestä

Oikeasti erittäin hyvä ja katsomisen arvoinen dokumentti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


OooohhhH kirjoitti:

USAn vaalien on pakko olla vilpilliset, koska suomalainen Harri Hurstikin on sitä mieltä!

http://video.google.com/videoplay?docid=-7236791207107726851

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu