Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

tän päivän pelit!

tänään vois kokeilla herthaa,duisburgia ja floridaa! toivottavasti osumaa tulee. ja varmistukseks: Bröndby,arsu ja ottawa!
2317
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Bielefeldi ollut kotona murskaavan hyvä ja Hertha vieraissa varsin heikko, joten pelaa sinä vaan Herthaa. Vedät aika mutulla noita kohteita.
Katsoppa huvikses vielä kuntopuntari!

Äänestä

miten ihmeessä sä sieltä atlantin yltä kirjottelet? sunhan pitäs olla umpitunnelissa noin niin kuin lentopelkoisena.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aave nro.1 kirjoitti:

tänään vois kokeilla herthaa,duisburgia ja floridaa! toivottavasti osumaa tulee. ja varmistukseks: Bröndby,arsu ja ottawa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu