Tatuointi

Saakos Seinäjoella missään otettua tatuointeja ja jos saa, niin mitä suosittelette?
3587
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mielummin kuopiossa tinos`s tattoolla jos oot sinnepäin menossa. Jos taasen et oo menossa niin mee vaasaa Needle point tattooseen ottamaan.

Äänestä

meneppäs timpalle torikeskukseen..
www.fleetlinetattoos.fi löytyy kyseisestä firmasta tietoa. vaihtoehtoisesti voit kääntyä pasin puoleen Devil's tattoossa...
kummastakaan en ole kuullu pahaa sanottavaa,mitä nyt vannoutuneet jommankumman kannattajat soittelevat suutaan,kuinka toisen kuvia saa käydä toisella korjauttamassa..
ite olen timpalla kuvani ottanut,ja tyytyväinen olen ollu.

Äänestä

Älä ota Seinäjoella missään. Ihan kauheeta jälkeä kummallakin. Perusjutut onnistuu, muut ei.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pitäs saaha... kirjoitti:

Saakos Seinäjoella missään otettua tatuointeja ja jos saa, niin mitä suosittelette?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu