Siis kuka haluaa leimaatua MTV3 Max- kanavan kautta sovinistisiaksi? Siitä vain ostamaan toimimaton ja irtipääsemätön maksukortti suoraan uusintojen maailmaan! MTV3 harrastaa laillista sukupuoli ja vähemmistösyrjintää mainoksissaan, miksi oikeuslaitos ei siihen puutu?
MTV3 munaa maineensa
taiolikositä
4554
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Mikseivät saman tien luoneet myös naisille omaa kanavaa,jossa on kauneudenhoito,meikkaus,ym.vinkkejä ja jotain muuta naisille suunnattua ohjelmaa?Miksi piti luoda äijäkanava?Missä on sukupuolten tasa-arvo?Hävetkää MTV3:n sovinistisiat!
Sitä meikkaushössötystä ja muuta naistenjuttua on muilla kanavilla aivan tarpeeksi ja liikaakin nykyään. Jos niistä olis huutava pula niin eiköhän just semmonen kanava olis kannattanut pistää ilmoille. Meikäläinen ainakin on tyytyväinen että saa kanavan jonka voi avata koska vaan niin siellä ei varmasti tule yhtäkään piipertäjää selittämään verho-ompelun ihmeellisyyksistä.
sillä Janis Petke -jutulla.Eheh...XD
Kerrankin on kanava heteroille miehille. Onhan noita poikkeavien ohjelmia kaikki muut kanavat täynnä, mitäs siinä valitatte.