puolimatkan ylä-aste

moi tänne saa kirjoitella siitä koulusta esim. kömmällyksii,rakkasustarinoit jne... nii ja saa myös kirjotella maikoist ja muutenki kaikkee siit koulus
3731
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

XD tykkään 7b:n markuksest onneks ketää ei tiiä mun oikeet nimee oon muuten myös 7b:lt

Äänestä

kirjottamaan!!! Pissis!

Äänestä

Mun korviini on kantautunut, ettei puolimatkassa ainakaan paljon seurustelupareja ole. Onks näin? Minkälaisia ysiluokkalaisia siellä on?

Joku vois vähän kertoo opettajistakin ja siitä millanen se uus reksi on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joku vaa... kirjoitti:

moi tänne saa kirjoitella siitä koulusta esim. kömmällyksii,rakkasustarinoit jne... nii ja saa myös kirjotella maikoist ja muutenki kaikkee siit koulus

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu