Ostin Volvon

Ostin Volvo V50 auton, kun luulin sen olevan jotenkin hyvä ja premiumauto. Käytännössä auto onkin täynnä sähkövikoja ja vikavalot vilkku alvariinsa. Korjaamo ei osaa muuta tehdä kuin nollata vikamuistin.
31700
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tehtyä töppäysten töppäys. Ostit sian säkissä.

Äänestä

Volvo V50 premium on se välikoppa, jota ei kannata ostaa. Olisit satsannut paremmin varustelluun V50 malliin. Siinä lisävarusteena toimii kaikki.. Hyvää ei saa halvalla. Ostatko auton?

Äänestä

No exinsiideri!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


viimeinen_virhe kirjoitti:

Ostin Volvo V50 auton, kun luulin sen olevan jotenkin hyvä ja premiumauto. Käytännössä auto onkin täynnä sähkövikoja ja vikavalot vilkku alvariinsa. Korjaamo ei osaa muuta tehdä kuin nollata vikamuistin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu