Ei vittu jos käviski näin WM:ssä! :(

Jos UT voittais Kennedyn niinku voitti Ortoninki!Siis monet nuoret miehet ovat kaatuneet WM:ssä UT:n Thombstoneen!Toivottavasti Kennedylle ei nii kävis !
Mitä mielt ootte!!!!!!?
Hej Hej!
2280
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

En osaa sanoo..

Äänestä

Sillä on hieno se kehäkuuluttajan gimmick mutta muuten on kyllä koko urheiluviihteen värittömimpiä tyyppejä..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-Mr.Kennedy!----- kirjoitti:

Jos UT voittais Kennedyn niinku voitti Ortoninki!Siis monet nuoret miehet ovat kaatuneet WM:ssä UT:n Thombstoneen!Toivottavasti Kennedylle ei nii kävis !
Mitä mielt ootte!!!!!!?
Hej Hej!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu