Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

vanha kysymys miehille:

Posliini vai luonnontilainen jos sitä välimaastoa ei saa valita? Miksi?
309712
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 30

Vanhimmat

---

Äänestä

Täysin paljas posliinipillu on maailmankaikkeuden ihanin asia!!!!!!

Äänestä

Posliini on kaunista, turhia ne karvat.

Äänestä

Olen mieluummin posliini ja muija on milloin mitäkin. (ei niin väliä)

Äänestä
  • Posliini. Parempi tuntoaistimus ja kiihottavamman näköinen.

    Karvan takaa ei tavaraa näe.

    Äänestä

  • en pane mitää pehkoa saatana!

    Äänestä

posliini tietysti

Äänestä

Posliinifanit ovat kaappihomoja ja/tai pedofiilejä, vaikka muuta yrittävätkin väittää.

Äänestä
  • Tuuheakarvainen pimppi on aivan taivaallista. Kun sellaista saa nuuhkia ja nuolla, niin tyhmempikin tajuaa mitä ihanaa naisella on haarojen välissä.
    Vaimollani on juuri sellainen. Kun hän viikonlopun rakastelun jälkeen sunnuntai aamuna levittää haaransa asetun hänen jalkojen väliin ja tuo ihana tuoksuva mätäs odottaa kiimaisena kieltäni. ( tietenkään hän ei ole käynyt pesulla). Siinä pahemmankin eunukin päästä virtaa verta alapäähän ja saa kullin hetkessä räjähtämään.

    Äänestä

  • niin sitä homompi vai mitä Kaarlo?

    Karvasesta naisesta haaveilet mutta todellisuudessa miehestä. Eiks niin sun logiikalla mene?

    Äänestä

  • Kaarlo Temmi ei vieläkään ole oppinut pysymään pois palstalta mielipiteineen homoista ja pedofiileista.Kyllä Kaarlo mielipiteesi jo sadannen kirjoituskertasi jälkeen tiedetään ei niitä enää kannata toistaa.

    Äänestä

Mitä karvasempi sen parempi/kiihottavampi. Poslarit on pedofiilien hommia ja onhan "se"niikun
halkastu hodari ilman karvoja jos on....

Äänestä

kypsällä NAISELLA aina sievä, kiihottava, tuoksuva karvapehko,ja mielellään sieltä välistä pilkistävin häppärein, baby-born pillua kaipaavat vain pikkupojat ja aloittelijat......näistä vasta-alkajista ei ole mihinkään, heiltä tulee jo pelkästä ajatuksesta...

Äänestä

Posliini kiitos noista kahdesta vaihtoehdosta! Luonnontilassa oleva pensas on todellinen turnoff!

Äänestä

Mielellän posliini. Luonnontilassa rehottavien karvojen ihannoijat ovat 60-80 luvun teinejä, tästä junasta pudonneita. Kyllä itse ihannoin vähäkarvaisuutta ja posliinia vielä 20 vuoden päästäkin, oli silloin sitten muotia vaikka tatuoidut karvat.

Ja se joka väittää posliinista pitäviä pedofiileiksi on joko erittäin vähä-älyinen, tai sitten turhautunut omasta seksuaalisesta jälkeenjääneisyydestään.

Äänestä

ne on pelkkiä poikasia, jotka paljasta kaipaavat. Kyllä piirakassa pitää olla kunnon reunukset..

Äänestä

ehdottomasti karvainen

Äänestä

En tiedä mistä johtuu, mutta jos näen naisella poslarin niin ensimmäinen refleksini on, että tämä typikkä ei voi hirveen viisas olla. En tiedä sitten onko älykkyysosamäärällä mitään tekemistä karvojen ajeluun.

Äänestä

mukavammpi nuolla posliinia

Äänestä

Minkä takia viitsit tälläistä kysyä?
Itse et sitten voi päättää omista alapään karvoista, vaan miesten mielipide ratkaisee tässäkin.
Hiukka itsetuntoa peliin.

Äänestä
  • Kukahan tässä on väittänyt että aion joidenkin seksipalstan miekkosten mielen mukaan karvoitustani ajelemaan?
    Järki päähän itsellesikin, onhan tuo tietysti tapa saada huomiota..

    Äänestä

  • posliini ehdottomasti .tykkään itse nuolla naisen aina 7 taivaaseen .ja onhan se kauniinpi paljaana

    Äänestä

Karvatussu nam, nam. Posliinit kaikki samanlaisia, karva se on joka jortikan nostaa.
Se on ihanaa, kun karvat pursuu pikkareitten välistä. Mitä karvasempi, sen parempi.
Ja miten onkaan ihanaa nuoleskella pissille maistuvia karvoja, nami nami.
Kerran oon saanu niin tuuhatussuista, että piti valokuva ottaa ja sitä tuijottaen on monet välirunkut otettu.
Tuuhea punakarva paras, sitten perusmusta. Näin se o!!

Äänestä
  • ITSE ÄÄNESTÄN MOLEMPIA sama se

    Äänestä

Henkilökohtaisesti tykkään posliinistä ainakin noin suuseksin kannalta . kyllä tiukasti rajattu "kolmio" voi olla mutta itse häpärien ympäristö paljaana. No se on vain minun mielipiteeni , meitä on moneen junaan ja osa jää asemallekkin.
t. Timotahtoo

Äänestä

Pidän nuolemisesta hyvin paljon, ja varsinkin jos vierasta pimppiä haluaa nuolla on paljon siistimpää kun on poslari. Karvoihin jää helposti juuri paha haju.

Äänestä

Välitila on kyllä se paras, mutta jos sitä ei saa valita niin sitten posliini. Sellainen karvapehko ei vaan kiinnosta. Se on sama asia kuin kainalokarvojen kanssa, eli kun on siihen ajatukseen kasvanut, että ne eivät ole kivat niin sitten niistä ei tykkää. Vaikka olisi juuri suihkusta tullut niin tulee mieleen hygienian puute ja alkukantaisuus...

Äänestä
  • sais nyt ens jompaa kumpaa? mutta karvat kunniaan. luonnollista tuuheaa tussua, siis oikeaa tussua, eikä mitään feikki pillua.

    Äänestä

että kannattaa ajaa/muutoin poistaa kaikki karvat ainakin häpyhuulten maastosta. Kyllä ylhäällä voi olla palkki, kolmio, nuoli, sydän tai mitä vaan, jos häpy on paljas posliini. eilen sain taas nuolla fuckbuddyni ihanan puhdasta posliinipillua. Sitä jaksoi ja jaksoi nuolla, koska posliini on AINA karvatuheroa puhtaampi. Vaimollani on valitettavasti jälkimmäinen..

Äänestä

Karvainen ja kunnollisen kokoinen kumpu sen olla pitää. Pikkupillut on poikasille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


elena kirjoitti:

Posliini vai luonnontilainen jos sitä välimaastoa ei saa valita? Miksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu