Sensuroiko adventtikirkko taas

4

222

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • poistaa

      Heti. Palstalla on jo liikaa Harhojen harrastajia
      Suosittelisin uskova ykköselle Palstaa harhaiset.
      Kimalainen

      • Pitäisi

        Todellakin saada sheriffi tälle palstalle, jossa käyvät kaikki onnettomat tuskaansa purkamassa ja pahaa oloansa, voi heitä, mikä onkaan heidän elämänsä tarkoitus?


    • Tiedoksi

      Tämä palsta ei ole adventtikirkon, vaan suomi24:n ja eniro:n ylläpitämä keskustelupalsta. Jokainen rekisteröitynyt kirjoittaja voi poistaa VAIN omia kirjoituksiaan. Se mitä suomi24 ylläpito poistaa, siihen ei adventtikirkko eikä kukaan adventisti voi millään tavoin vaikuttaa.

      • viestistä ylläpidolle,

        senjälkeen ylläpidon velvollisuus on tarkistaa ilmoituksen paikkansa pitävyys.Ja jos se näkee ilmoituksen olleen aiheellisen,se poistaa viestin.

        Esimerkiksi kaikki probakanda sivut ovat juuri niitä asiattomia ja toisten uskoa loukkaavia viestejä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 121
      1520
    2. Naisten liian suuret vaatimukset?

      Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta
      Sinkut
      203
      1006
    3. Johanna Tukiainen oli seonut ja hyökännyt ystävänsä kimppuun.

      Ollut suora lähetys ja repinyt hiuksista ystäväänsä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      148
      619
    4. Olen Aito Narsisti

      Kysykää mitä haluatte liittyen tähän aiheeseen. Joitain kokemuksiani asiaan liittyen voin harkintani mukaan jakaa.
      Sinkut
      223
      520
    5. Mara puhuu narsuista

      Eikö toi ämmä itse ole suurin sellainen?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      187
      499
    6. 30
      472
    7. Outo liikkuja

      Tämä tyyppi josta kirjoitettiin Ähtärin Ilmoitustaululla. Joka yritti varastaa auton meijeritieltä. Hän liikkui koulut
      Ähtäri
      11
      444
    8. PÄIVÄN KYSYMYS

      Haluatko SINÄ afkaani-muslimin ministeriksi?
      Kajaani
      182
      433
    9. Onko tämä meidän yhteys

      Vähän liian vaikeaa? Joskus voimakkaatkaan tunteet ei riitä.
      Ikävä
      39
      408
    10. Iso käsi pormestarille hyvin hoidetusta työstä

      Puolangan kunta on siistinyt Paljakan rinteitä kesän aikana – yksi keskeneräinen lakiasia hidastaa vielä rinnekeskuksen
      Puolanka
      18
      393
    Aihe