niin elikkäs mitä tapahtu maanantain jaksossa en nähny sitä?!???
mitä tapahtu
1
200
Vastaukset
- Muumi.
Kaks palstaa alempana lukee "Viikon taphtumat"
Siitä oisin vaikka alkuu voin kattoo..
No täs o:
Maanantai 13.11.06
Ensimmäisen trooppisella saarella vietetyn yön jälkeen, Marlena herää hermostuneena. Roman yrittää rauhoitella häntä. Abe tajuaa, että on Theon syntymäpäivä ja hänen aiemmin järjestämänsä paketti lähetetään tänään Lexielle. Marlena tekee aamupalaa ja huomaa, että Romanin pyjamassa on hänen nimikirjaimensa, vaikka hän otti sen Johnin kaapista. Roman uskoo, että joku on tehnyt heille julman pilan. Abe näkee Romanin ja Marlenan pyjamissaan. Aben mielestä Roman tuntee olonsa liian mukavaksi toisen miehen vaimon kanssa. Roman sanoo, että Marlena pyysi häntä jäämään. Roman näyttää nimikirjaimet. Abe ei voi olla ajattelematta, että joku yrittää saada Romanin ja Marlenan takaisin yhteen. Marlena rukoilee, että heidän rakkaansa pystyvät jotenkin aistimaan, että he ovat elossa. Juuri silloin sireeni alkaa soida, ja he miettivät ,kuka "kuolee" seuraavaksi. Lexie yrittää järjestää Theon syntymäpäiväjuhlia. Celeste saa ongelmaisia tuntemuksia tarot-korteista. Lexie kehottaa äitiään jättämään kortit rauhaan, mutta Celeste käskee Lexien pysyä kaukana Tekistä. Tek saa Aben paketin poliisiasemalle ja lähtee viemään sitä Lexielle. Lexie lukee kirjeen, jossa Abe haluaa Lexien jatkavan elämäänsä toisen miehen kanssa. Celeste koskee kirjettä ja sanoo, ettei Abe ole kuollut. Patrick saa sulatettua Jenniferin sydämen, kun hän kirjoittaa vauvakirjaan Jackin nimen vauvan isän kohdalle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1806181
- 2653384
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä423344Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?442798- 361924
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?291678Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411626- 161497
- 231478
- 241367