Onkohan

taas puute käteisestä kun pelottelevat orjaluokkaa maailmanlopulla,niin että omaisuus ja testamentit sinne
2136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ihmettelen mikä ihme tämä ns. orjaluokka oikein
on, hyvin omituinen nimitys?

Äänestä
  • Se osa JT väestä,joka polkee kelistä riippumatta todistusta eteenpäin.
    JT järjestö kuolee siinä vaiheessa kun orjaluokka huomaa kuinka heitä huijataan!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ameriikassa kirjoitti:

taas puute käteisestä kun pelottelevat orjaluokkaa maailmanlopulla,niin että omaisuus ja testamentit sinne

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu