Tuun jollakin illan junalla etelästä. Pankaa ny sitten parhaat miehenne laiturille vastaan, että saa lyödä kunnolla. Huomaatte kyllä minut heti turvenuijat. Lähtisin vielä illan mittaan takaisin etelään.
Tulisin tappelemaan
onko vastusta
223987
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
:D :D :D Hyvä vitsi!!!
Vittu mitä aaseja kehäIII sisäringillä asuu....
Toivottavasti tajuavat pysyä sielä ettei tartte vetää lättyyn oikeen kunnolla, kuten kaivopuistos 2004, itkua pukkas etelän tummilla , ja lakuun oltiin niin kovaa että...
No voihan sitä nimettömänä täälä huudella ihan mitä vaan...
Mee vastaan asemalle. Juna on siel tunkiolla half sex. Se tsennaa sunlaisen lakeurrrrreeerrrrrn easylässyn ja duunaa sun feissin. Stoppaa lypsy ja springaa!
vielä illalla mihinkää, otat ja käyt siinä asemaa vastapäätä baaris vähä haistelemas pohojanmaata, ja sit ku oot pari tuoppia ottanu niin rupeet vain jeesusteleen niin eiköhän sieltä halukkaita löydy ;)nottatorestaki!
Kuka vitun KUNDI KUNDINEN siellä oikeen uhoo? Tervetuloa tänne Etelä-Pohojanmaalle vaan, niin otetaan luulot pois kunnolla! Vituttaa tollaset Eteläsuomen kovat KUNDI KUNDISET!
Älähän poju inisi, sä et kerkiä asemalla laituria kauvemmas pohjalaasis tuohivirsuus, kun sun talttahammasrivistö on kaavittu jo vinoon niin nopeasti, että peruukkis alkaa kasvattamaan Ilmajoen lakeuksilla heinänsiementä ja siten peruukkis on ainut Seinäjoella, josta irtoaa maataloustuet.
se aika pohjanmaalla on eletty jo 200 vuotta sitten.täälä asuu sivistynyt kansa joka ei tappele,asiat sovitaan puhumalla ja kättä päälle,ei siinä sen kummempia sopimuksia tehä.onko etelä suomi noin jäles kehityksetä,että sielä vielä tapellaan.sinänsä huvittavaa.
eikä täälä pysähdy half sex ku yks juna, ja arvaas mistä se on tulos....
BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAA
PS. Koitas kattoo....
En viitsinyt kajota mummoihinne ja vaareihinne, tai siihen viinalla itsensä pilanneeseen roskajoukkoon, jota harhaili steissinne liepeillä.
Piti ajaa Ouluun ja siellä saikin tapella mukavasti kusipäisten klanipäisten vartioiden kanssa. Nyt ei potkittu sidottua maassa, vaan jotakin muuta.
Pohjalaiset ovat kovia isottelemaan mutta pohjimmiltaan paskahousuja. Pohjalainen tappelee kännipäissä ja silloinkin raukkamaisesti. Jos joku on vastassa niin luultavasti odottavat tilaisuutta käydä kimppuun takaapäin.
Pohjalaiset ovat kovia riisuuntumaan ja... Siihen se sitten yleensä jääkin. Naurattaa vaan ku ne täälläpäinkin ovat ensimmäiseksi riisumassa takkiaan vaikkei kukaan edes viitsi vaivautua semmoisia riukuja lättyyn täräyttämään.
hahahahahhaaaaa
älä ny naurata kuoliaaksi kuiteskaan pösilö
Tosiasiassa etelän mies iskee snagarijonosta kauniin neitokaisen sillä aikaa kun pohjanmaan poika vetelee takkia edestakaisin päälle ja pois yrittäen saada faittia aikaiseksi.
Etelän mies ottaakin sitten taksin poistuakseen daaminsa luo yöpymään, samalla kun skoudet rehaa räpiköivää pohjanmaan poikaa kisahalliin yöpymään.
neidot, joita te etelän juntit tuutta välillä vikittelemään
Pakkohan se on niitä teidän naisia vikittelemään tulla, kun ei missään muualla ole yhtä hyviä emäntiä, tainneet olla isin tyttöjä kaikki tyynni kun ovat jo valmiiksi tavoille oppineet. Parasta A-ryhmää...
kovia poikia...
ET SITTE TOHTINU TULLAKKAAN....
MÄ HETKEN ODOTTELIN JA HÄIVYYN SIT BAARIIN,,,
SUURIA SANOA MUT EI MINKÄÄNLAASIA TEKOJA...
NO ETELÄN MIEHET NY TIÄRETÄHÄN....
aina riitää kaikenmaailman pullistelijoita, pariin kertaan ku pyöräyttää ja tinttaa naamavärkkiä siihen aseman seinähän niin kyllä se suukku kiinni menee.Mutta jos tää etelän poika on sanojensa takana niin kyllä se uudestaan tulee.
Turha huudella ja uhota ku et uskalla kuitenkaan tulla, nähtiinhän se nyt jo ekalla kerrallakin...
aivan sama, hakkaa vaikka ittees sielä niin ei tarvii tulla tänne paikattavaksi meidän verorahoolla...
asenteesi on selvästi oidibus-kompleksinen ja narsistinen libidosti hehkuu labiilisti...
Kaikenlaiset alkuapinat tänne kirjotteleekin. Eikö sitä vois olla tappelemattaki. Se on tuo väkivalta yleensä sen merkki ettei osata puhumalla selvittää asioita, mikä taas puolestaan viittaa siihen ettei äly riitä. Miettikää tätä. Miettikää.
..jotenkin liikuttavaa kun jotkut oikeesti kiehahtaa tollasesta.. Hyvät ihmiset, toi oli provoviesti! Älkää nyt ottako kaikkee niin tosissaan!
Mutta hauskaa ja viihdyttävää näitä ketjuja on kyllä lukee! Onkohan joku oikeesti ollu vastassa siellä asemalla!?
Hihihihi!