Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Tyson alkaa prostituoiduksi!

Entinen mestarinyrkkeilijä Mike Tyson alkaa myymään naisille seksiä Nevadan osavaltiossa.
Olisiko Suomessa kysyntää vaikka Tony Halmeen palveluksille?

Se ainakin on varmaa, että laillistetuille bordelleille on Suomessa huutava pula.
2402
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eihän sillä hormoonihyytelöllä seiso muu kuin järki...

Äänestä

Uutisessa todettiin ettei porttolan pitäjä-Madamea edes haittaa Miken vanha raiskaustuomio, sillä monet naiset eivät välitä sellaisesta, kunhan vain pääsevät Rauta-Miken syleilyyn! On se eläin tuo Mike!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


`,ö.´ kirjoitti:

Entinen mestarinyrkkeilijä Mike Tyson alkaa myymään naisille seksiä Nevadan osavaltiossa.
Olisiko Suomessa kysyntää vaikka Tony Halmeen palveluksille?

Se ainakin on varmaa, että laillistetuille bordelleille on Suomessa huutava pula.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu