KATRIN koru häissä

Katrilla oli aivan ihana rannekoru mikä yhdistyi ketjulla samanlaiseen sormukseen Sallan ja Tuomon häissä. Ei kukaan satu tietään mistä sellaisia voisi ostaa ???
21345
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

KIITOS KU TULIT HÄIHIMME HÄNIPYY!

Äänestä

Ainakin samantapaisia oli myynnissä hämeenlinnan keskiaikamarkkinoilla syksyllä.Oli muistaakseni joku tamperelainen yritys.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


koruhullu kirjoitti:

Katrilla oli aivan ihana rannekoru mikä yhdistyi ketjulla samanlaiseen sormukseen Sallan ja Tuomon häissä. Ei kukaan satu tietään mistä sellaisia voisi ostaa ???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu