väärinkäsityksiä foliohatun käytöstä. Foliohattu kuuluu nimenomaan hallituksen järjestämään salaliittoon uskovien päähän.
http://fi.wikipedia.org/wiki/Foliohattu tuolla
on kerrottu selkeästi foliohatun käytön syistä.
http://fi.wikipedia.org/wiki/Foliohattu tuolla
on kerrottu selkeästi foliohatun käytön syistä.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Tulihan se sieltä! Eli foliopipo kuuluu todellakin hallituksen järjestämään salaliittoon uskovien päähän!! Sellainen on nimenomaan 911.
Minä en Bushin järjestämään salaliittoon 19 kaapparista usko! Vihaan salaliittoja ja vastustan niitä viimeiseen hengen vetoon!
Al-Ciaqaeda ja 19 kaapparia :)
"Tulihan se sieltä! Eli foliopipo kuuluu todellakin hallituksen järjestämään salaliittoon uskovien päähän!! Sellainen on nimenomaan 911."
Eli oletko jo rakentanut omasi?
Mikä muuten on Al-Ciaqaeda ???
"Mikä muuten on Al-Ciaqaeda ???"
Ohhoh kirjoitinkos liian vaikeasti... on pistetäämpäs rautalangasta:
Al-CIA qaeda - jokos alkaa pikkusalaliittoaivot raksuttamaan?
p.s. samalla kun menet suorittamaan iltarukouksen Bushin salaliitolle niin meneppäs kaapin kautta ja ota sieltä ne foliot esille ja tee nyt se pipo ja äkkiä! foliohattua todellakin tarvitsevat kaikki jotka uskovat tarinan 19 kaapparista!
"Tulihan se sieltä! Eli foliopipo kuuluu todellakin hallituksen järjestämään salaliittoon uskovien päähän!! Sellainen on nimenomaan 911."
Eli oletko jo rakentanut omasi?
Tuon kirjoittamasi tekstin mukaan olet itse foliolakkia vailla :)
Ketä sä luulet täällä huijaavasi? Tällä palstalla on enää tasan kolme superfoliohörhöä jäljellä jotka uskovat Bushin tarinaan 911 tapahtumista. Tiedät kyllä ketä nämä ovat koska olet itse yksi näistä foliohatusta.
Uskot tarinaan 19 kaapparista. Uskot oikeutukseen sotaan ja murhaamiseen Afganistanissa ja Irakissa. Helvetti on varattu juuri sinun kaltaisille murhan himoisille rasisteille.
Näin jumalasi Bushin armeija hakkaa lapsia Irakissa. Näin he opettavat nuorisolle että mitä on länsimainen demokratia. Demokratiaan kuuluu myös 650 000 murhattua irakilaista.
http://video.google.com/videoplay?docid=-3683462569157585472
toimii.
Tässäpä siis sitten taas kerran todiste kuinka helppoa on "Todisteiden" teko teoreetikolle.
Tuikataan oma mielipide nettiin ja sen jälkeen viitataan siihen että tämä on netissä ja sitä myöten fakta....
Seuraavat todisteet kelpaavat teoreetikoiden todisteiksi:
-Itsetehty
-Teoreetikko kolleegan tekemä
-Todisteen puuttuminen teoreetikon väittämästä.
Noilla keinoin saadaan vaikka mitä juttua aikaiseksi, ja tietenkin todellista, onhan se netistä...
Etkö todellakaan ymmärrä ironiaa? Linkki ja keskustelu on ihan suomeksi ja ei siltikään tämä tyyppi tajua? Kyllä nyt on vika jossain muualla kuin englannin osaamisessa... vika on luetun ymmärtämisessä. Olet niin sekaisin uskostasi Bushin salaliittoon, että et enää lukeemaasi ymmärrä. Etkö jaksa keskittyä ja ajatella ennen kuin käynnistät dorkageneraattorin?