Täältä löytyy

Sääntelytalouden kannattajat. Heidät pitää balsamoida ja viedä museoon, jotta on jälkipolvilla ihmettelemistä.......
6369
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat
  • Tosiasiallisesti hän kannattaa sääntelytaloutta ja sosialistista kontrollia. EI KIITOS!

    Äänestä

  • Nerva Trajanus kirjoitti:

    Tosiasiallisesti hän kannattaa sääntelytaloutta ja sosialistista kontrollia. EI KIITOS!

    Korten on huomannut saman asian minkä niin moni muukin, Demokratia myytävänä
    http://www.helsinki.fi/jarj/rapi/korten.html
    vaihtoehto on demokratia ja markkinatalous, Korten sanoi.

    Äänestä

tuu tähän päivään!Ekologia pakotaa meidät takaisin säänneltyyn talouteen ,ihan sama mitä sinä ja kaltaisesi ovat siitä mieltä:D:D:D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suomen viimeiset kirjoitti:

Sääntelytalouden kannattajat. Heidät pitää balsamoida ja viedä museoon, jotta on jälkipolvilla ihmettelemistä.......

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu