Kyllä Harri on oikean naisen vallinnu. Niin kauniisti katsoi Susannan silmiin. Ja silitteli kättä. Jos ei ois ollu kamerat siinä niin jotain muutakin ois saletisti tapahtunut. Ihana mies!
Harri
Miss Piggy
43182
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
JOO, siinä meni mies ihan sanattomaksi naisen edessä... Varmasti häkellyttävä tilanne. Tunteet tekevät ihmisistä hassuja.
Kauankohan tuollainen tekemällä tehty ihastus ja sen aikaansaama egon ylipursuaminen kestää?
Kun arki alkaa ja kamerat ja kaikkea hehkuttava Mia häippäävät etelään, Susannalle paljastuu koko totuus.
Miehen exät ja lapset, naapureiden tirkistyshaluisuus sun muut.
En usko että suhde kestää, en. Kun ei kestänyt edellisetkään ja nukkemainen Susanna on liian helppo tapaus yrittäjä-isännälle. Kuukaudessa koluttu ja läpikuunneltu.
...henkilökohtaisesti ne Harrin naapurit, vai ihan muuten vaanko vaan leimasit heidät tirkistelynhaluisiksi? Aika ikävästi sanottu, jos se oli vain heitto, ota huomioon että nyt puhutaan ihan todellisista perheistä.
niin kyllähän maalla naapurit ja naapurien tekemiset tunnetaan jo sukupolvien takaakin, mutta mitä sitten... Ei se täällä elämistä haittaa, eikä se ole välttämättä negatiivista, kun ei kuitenkaan asuta kylkikyljessä. Jokaisella on oma tonttinsa ja rauhansa. Voihan se kaupunkilaisesta ensin tuntua oudolta, kun naapuri tietää asioista sivusta seuranneena enemmän, kuin tulokas ja muutenkin ollaan enemmän tekemisissä.