Päivitin 7.0 explorerini 6:sta.
Minulle tuli onkelma. Vaimoni on mustasukkainen ja nyt kun tähden alla on sivuhistoria tutkailee kaikki nettipolkuni.
Vaihtoehdot a miten saan tähtösen pois tai sivuhistorian ettei tarvi aina tyhjennellä.
b palaan 6:een c vaihan valkoisempiin sukkiin?
Voiko joku auttaa?
Explorer 7 sivuhistoria !????
7
1491
Vastaukset
- vaihtoon
Tai päivitä hänet.
- Gorky
Sivun oikeasta yläreunasta Työkalut:internet asetukset:selaushistoria poista:poista sivuhistoria:sulje.
- Pulassa
oon tään tienny mutta millä saa koko tähden alta sen historian pois tai koko 7:n tähden?
- mahdollisuutta
Pulassa kirjoitti:
oon tään tienny mutta millä saa koko tähden alta sen historian pois tai koko 7:n tähden?
kuin selaimen vaihto.
- Oma tunnus
Avaa oma käyttäjätili vaimollesi ja itsellesi. Ja kummallekin oma salasana, niin hän ei pääse mihinkään sun tietoihin käsiksi.
- rituasdfsdfsdf
Miksi ei sit päivitä sitä IE7 versiota IE9:n?
vanhat seilaimet on riskejä. - hihihihihihihihihihi
Heräsitte vihdoin viiden vuoden horroksesta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 751191
- 741184
- 481064
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s1041018- 51985
- 34747
- 49714
- 54646
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?39642Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118577