kuka entinen sm-liigan pelaaja?

On aikoinaan pelannut ässissä, muttei viime vuosina. Lopetti pelaamisen pari vuotta sitten. Nelikymppinen, lempinimi on arska?
3445
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jari korpisalo jätti vaimonsa pari vuotta sitten huomioitavaa on se että samoin hokkarin meni naulakoon.
Yli Miksi mies lopetti lätkän vastaus on että hänestä tuli homo.
Porilainen homo.
ja en ole raumalainen.

Äänestä
  • EI TOSIAAN OLE...ON IDOLINI PELAAJANA JA IHMISENÄ...

    Äänestä

  • ite oot homo

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

On aikoinaan pelannut ässissä, muttei viime vuosina. Lopetti pelaamisen pari vuotta sitten. Nelikymppinen, lempinimi on arska?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu