Otan osaa

Juice Leskinen on kuollut
25.11.2006 10:42
Taiteilija Juice Leskinen on kuollut. Eilen sairaalassa menehtynyt Leskinen sairasti mm. munuaisten vajaatoimintaa, maksakirroosia ja diabetestä.


STT iltalehti

Suomi menetti jälleen parhaimmistoa.
3267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • En tarkoittanutkaan sitä huuhaana vaan huuhaalaisena totesin että jälleen on KUNNON KAVERI jätänyt meidät.

    Äänestä

  • aina kun kirjoitti:

    En tarkoittanutkaan sitä huuhaana vaan huuhaalaisena totesin että jälleen on KUNNON KAVERI jätänyt meidät.

    >En tarkoittanutkaan sitä huuhaana....<



    En minäkään.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


aina kun kirjoitti:

Juice Leskinen on kuollut
25.11.2006 10:42
Taiteilija Juice Leskinen on kuollut. Eilen sairaalassa menehtynyt Leskinen sairasti mm. munuaisten vajaatoimintaa, maksakirroosia ja diabetestä.


STT iltalehti

Suomi menetti jälleen parhaimmistoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu