mun poikuus läks pois 14 vuotiaana. olin yksis koti bileis ja en ees ollu humalassa. menin yhen tytön kaa vessaan ja siinä se eka kerta tuli. asento: tyttö istu vessanpöntöllä ja minä sen päällä. tehtiin sitä noin 15min. en ollu muistanu lukita ovea niin sieltä tuli tietysti mun hyvä kaveri. sit se otti valokuvan siit. en enään nussi vessassa ja jos nussin laitan oven lukkoon.
poikuus pois 14 v.
16
8338
Vastaukset
- Big brother
Olin myös 14 ja kohteena oli mun 13 v sisko. Kunhan leikittiin sukuelimil ja tilanne karkas. Leikiit loppu muutaman kokeilun jälkeen kunnes taas alkoivat ollessani 18 v.
Jatkuvat edelleen silloin tällöin ja nyt olen 20 v enkä näe tilanteessa mitään väärää. Sisarusten välinen seksi voidaan mun mielestä sallii ja se on vaan ahdas mielisten moraali joka estää asian.
Tuskin me ainoita ollaan ketä tällee tekee. En usko.- YÖK
YÖK... Ei tulis mileenkään.. YÖK... ei mee kyllä teillä hyvin
- teillä
YÖK kirjoitti:
YÖK... Ei tulis mileenkään.. YÖK... ei mee kyllä teillä hyvin
menee, kerrassaan loistavasti!
Sitä vaan, ettei minulla ainakaan seisonut ennenkuin joskus 16 -vuotiaana. Mites sitten panet? Hyvältä se tumputus silti tuntui vaikka ei seisonutkaan. Tai siis tyynypano tai vastaava. - omalla kohdalla
Minulla seisoi ekan kerran 18-vuotiaana.
On hienoa että täällä on noin nuoria pariskuntia.
Olen nykyään jo yli 30 ja erit. lahjakas ja kokemusta on kertynyt.
Tahtoisinkin auttaa kaikkia jotka kokeilevat ekaakertaa. Pieneltä pojalta imen kielelläni siemensyöksyn, jonka mässytän ja nielaisen. Heti tämän jälkeen on sitten hyvä pojan ottaa rakkansa pieni tyttö. On parempi, tiedän vankkaan kokemukseeni nojautuen.
Tätä ennen minä kullillani puhkaisen immenkalvon tytöltä ja rakastelen (teknisesti) spermat lapsinaisen vaginaan lapsimiehen katsoessa esimerkkiä vieressä.
Tämän kaiken on siis tapahduttava ekakerran yhteydessä. Eikä sen jälkeen. Mahd nuorena.
Kaikki yhteystietoja ilmoittamaan tänne!! Minulla on auto ja mahdollinen paikka löytyy pitäjän Hötellista tai kotoani Tampereelta, Kauko "Kake" - Jussi_003
Seksi ei ole lastenpuuhaa...
- Anonyymi
Juuri näin!
- sitten mö
heräsin ja ejakuloin vessanpyttyyn
- asento
"tyttö istu vessanpöntöllä ja minä sen päällä". Mahdoitko istua "sen" päällä vai tytön päällä, vai tytön "sen" päällä vai omalla päälläsi vai kenties tytön pään päällä? Kyllä joku sulle vielä antaa vaikka nyt pahalta tuntuukin.
- Kari 675
Mulle tulee paha mieli tuollaisita epäilevistä Tuomaista. Jos jollain on ihana kokemus ei pidä sanoa että oliko se edes totta.
Itse heräsin viime yönä, vaikka pahasti kesken hommien (unessa) ja se oli niin todellista.
Vai olisitko ollut itse valmis kokeilemaan samaa asentoa ja siksi kyselet. TÄH? - aidosti
Kari 675 kirjoitti:
Mulle tulee paha mieli tuollaisita epäilevistä Tuomaista. Jos jollain on ihana kokemus ei pidä sanoa että oliko se edes totta.
Itse heräsin viime yönä, vaikka pahasti kesken hommien (unessa) ja se oli niin todellista.
Vai olisitko ollut itse valmis kokeilemaan samaa asentoa ja siksi kyselet. TÄH?kiinnosti toi asento eli kyllä. Lähinnä mietitytti, että josko tyttö istui pöntöllä ja tämä sälli sen tytön päällä ja kuvitteli tämän nyt sitten olevan sitä ainoota ja oikeaa. Aika ohut tarina joka tapauksessa. Olisi edes lisännyt, että se kaveri tuli ja istui sen tytön päälle, mutta tämän selitäjän alle "sen" päälle eli siis oikein ryhmä bi-seksuaali paraati olisi ollut kyseessä. Ja mikä sitä olisi estänyt ottamasta äitiään, kun kesken tollasen unen herätti?
- läxx
aikoinaan jo 13 w (80 luvun alkupuolella) olin
kesälomalla tapaillu yht paikallista likkaa kesä-
paikka kunnallamme ja alotimme seksi kokeilut
ladossa(!) heinäkasojen päällä hän pölli joku kerta omalta faijaltaan kortsuja ja minä omaltani ne kokeilut loppu sit siihen kun mun faija ilmesty sinne ladon ovelle ja komensi meiät erilleen ja mut välittömästi ladosta ulos (iso kulli pystyssä ja kortsu siin päällä..), taitto pellon pientareelta vahvat risut (ei mitään "hentoja" koivu risuja vaan jotkut vahvat pajuruoskat) ja anto sellasen selkäsaunan et en oo koskaan saanu voi jumalauta sitä piiskaamista varmaan 40 sivallusta täysillä niin et tuli ihan tolkuttomat verijuomut ja jotkut arvet näky viel kuukauden päästä "onnex" se oli keskellä kesää niin ei kukaan nähny niit juomuja vaikka siis koulussa jumppatuntien suihkussa P.S. olin muuten ehtiny just saaha siemensyöksyn niin ne spermat olivat siell kortsussa sen piiskaamisen aikana ja sen likan kotiinkin meni tieto mut se ei saanu selkään vaikka faijat oli huomanneet ne pöllityt kortsut no minä sain sitten senki edestä.. nyt oon 40 lähestyvä 9 lapsen isä (nuorin 1 w) ei tälle tytölle - ne "tapaamiset" loppu siihen kesään ja oon usein vaimoni kaa naureskellut niille mun poikavuosien "ekoille kerroille" jotka sai niin nolon lopun- heheh
niin kai tämä jonkun sortin fetissi oli kieltämättä aika kiihottavaa ... Kysymys kuuluu:
jos sulla on noin monta lasta niin kai ne vanhimmat on jo "sellaisessa" iässä??! onko niitten kanssa ollut samanlaisia "tilanteita"
Ei vaitis kiinnostus vain heräsi eli jatka ihmeessä stooriasi!!!!!
- Make69
Olin kans 14, 3 vuotta vanhemman isosiskon kanssa leikittiin kaikenlaista ja sitten se kysyi, että haluisko pikkubroidi vähän koittaa, miltä pillu tuntuu. Punasekshan siinä naama lehahti, mutta onneks sisko otti ohjat käsiinsä...
- IncubusCain
Mä olin 2v. Sillo mä nussei meen mummun koiraa avaruusaluksen ohjaamos samal ku opettajas nuoli mu perset. En ollu ees kännis, ja arvaa kaua kesti? 3 vuot! Voi vittu tommosii mistää mitää tiätämättömii vauvoi...
- Anonyymi
Nykymaailma on sairas.
Sosiaalisen median sekä julkisen median suhtautuminen seksuaalisen elämän kokeiluihin ja tartuntapintoihin on kieroutunut.
Parin-kolmenkymmenen vuoden kuluttua tulemme kärsimään kansallisesta syntyvyyden laskusta, sekä seksuaali-identiteettien vääristymistä. Syynä on ainoastaan seksuaalisten kokeilujemme tuomitseva suhtautuminen.
Olemme sallivia mille tahansa Tv:ssä, ja tuomitsemme jyrkästi näennäisiin ikänumeroihin kiinnittyvät seksuaaliset kokeilut, jotka voisivat tukea henkilökohtaista seksuaali-identiteettikehitystämme.
Seksuaalisuus ei ole sidottu ikään, moraalimme on. Moralisoimme toisemme hengiltä, vain voidaksemme nauttia yhteisön hyväksyntää, samalla hyläten tietoiset halumme opettaa seuraavaa sukupolvea inhimillisen ihmisyyden olemukseen- Anonyymi
Loistava viesti. Tämän voisi kehystää ja laittaa seinälle.
Jokaisen ihmisen pitää saada vapaaehtoisuuden pohjalta toteuttaa omaa seksuaalisuuttaan juuri sillä tavoin kuin itse haluaa. On olemassa paljon sellaisia elämänvalintoja, joita kaiken alleen jyräävä amerikkalainen massakulttuuri ei hyväksy mutta ne on saatava tehdä siitä huolimatta ilman turhaa syyllistämistä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita
Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat1318281Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka
jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur4567463SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"
Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden2195646Kun täällä kysytään aina vaan naisilta
Niin nyt kysytään miehiltä. Mies, voisitko ottaa kumppaniksesi naisen joka nostaa enemmän penkistä kuin sinä? Tienaa en914617Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1374580Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1044432Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!
Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr104152Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!
Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.03820Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p162960Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil132690