Mistä huolloista on citroenisteilla hyviä kokemuksia? Olen siinä käsityksessä, että Veho ei ole välttämättä aina se kallein vaihtoehto, kokemuksia?
Missäs kannattaa sitikat nykyään huollattaa?
Hintoja näkyviin
4912
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
missä henkilökuntakin omistaa citikoita. Se ainakin kertoo, että ovat kiinnostuneita kyseistä merkistä. Yleensä on niin, että kiinnostus lisää halua selvittää asioita ja siten myös ammattitaito kasvaa.
Ostin 2001 Xantian V6 vm.1997 alle 30000 ajettuna. Nyt mittarissa 225000 km. En ole ostostani katunut. Edellisellä BX'llä 1987 tuli täyteen 417000km, ja kuvittelen, että Xantia pääsee yli tuon. Ei se BX'kään vielä tuolloin loppu ollut, mutta moottori piti vähän kolinaa, vaikka ei syönyt yhtään öljyä!
http://www.catwees.ee/
sielläpäin suhtaudutaan asioihin vakavasti (verrattuna em. herttoniemen vehoon), hinnat on noin 1/2 töiden osalta.
Mutta hintasäästö tulee vaan silloin jos on muutenkin asiaa viroon, sen yhteydessä juttu kannattaa.
Pärnun toimipisteen hintoja:
picasso hdi
120 000km huolto -245 €
hammashihnan vaihto (osineen) -263€
100 000km huolto -206€