Ei ole ihme, jos Saarelalla on ollut masennusta. Ei ole mukavaa olla ulkonäkörasismin uhri, kaikkeen syyllinen, joka ei mitään ymmärrä, pahempi kuin Saddam Hussein. Mielestäni Saarela on asiallinen ja henkinen ihminen.
Saarela
8
360
Vastaukset
- jalan saapas
juu, toivottavasti painuu halaamaan sitä aiti-ämmää ja pysyy siellä!
- kaikkia
Minkä ihmeen ulkonäkörasismin? Ja mikäs rotu ulkonäkö muka on?
Tanja Karpela on rattijuoppo, silikonibimbo ja alusvaatemalli, ja kaikki muistamme mm. nämä miljonäärin luona vierailut ym. hänen historiastaan, sekä öiset hotellihuonejutut kepulaisten pomojen kanssa.
Ei siis ihme, että hänelle kaikki nauravat. Ja ihmettelevät, etteikö Kepulla tosiaan ole yhtään mitään väliä kenet minsteriksi ottavat. - Thaimaan >
kaikkia kirjoitti:
Minkä ihmeen ulkonäkörasismin? Ja mikäs rotu ulkonäkö muka on?
Tanja Karpela on rattijuoppo, silikonibimbo ja alusvaatemalli, ja kaikki muistamme mm. nämä miljonäärin luona vierailut ym. hänen historiastaan, sekä öiset hotellihuonejutut kepulaisten pomojen kanssa.
Ei siis ihme, että hänelle kaikki nauravat. Ja ihmettelevät, etteikö Kepulla tosiaan ole yhtään mitään väliä kenet minsteriksi ottavat.matkailija, pressa edhokas ja kahvilanpitäjä.
- paniikki1
kaikkia kirjoitti:
Minkä ihmeen ulkonäkörasismin? Ja mikäs rotu ulkonäkö muka on?
Tanja Karpela on rattijuoppo, silikonibimbo ja alusvaatemalli, ja kaikki muistamme mm. nämä miljonäärin luona vierailut ym. hänen historiastaan, sekä öiset hotellihuonejutut kepulaisten pomojen kanssa.
Ei siis ihme, että hänelle kaikki nauravat. Ja ihmettelevät, etteikö Kepulla tosiaan ole yhtään mitään väliä kenet minsteriksi ottavat.ennakoitten että keskustan urheilija siipi
laskee meneen oikein kunnolla isometsä,mietaa
ja väätäinen.siinä sitä onkin ihmettelemistä iltapäivä lehdistöllä että pysyy mukana.
En ota kantaa tyhmyyteen tai viisauteen, Paljon ei kyllä sano mistään. Kai tarpeeksi kuitenkin kun ministeri on. Mutta millä avuilla hänestä tuli ministeri, sitä en muista.
- namnamnaminami
etenkin niissä seksikuvissa! Kyllä on MUODOLLISESTI pätevä!
- Nimetön
Mitä tämä nainen on oikeasti saanut aikaan, paitsi paljon puhetta tyhjästä.. Missä ovat todelliset ansiot. Totta kai vanha julkisuus on rasitteena mutta kannukset pitäisi hankkia teoilla ja tuloksilla. Uskottavuuden luominen noista lähtöasemista ei ole todellakaan helppoa. Minusta hänellä yksinkertaisesti ei vaan ole edellytyksiä toimia noin vaativassa tehtävässä. Ehkä nykyinen puoliso voi vaalien jälkeen tarjota joitan kevyttä roolia, missä muodolliset edellytykset pääsevät oikeuksiinsa.
- Ak1
hänellä sitten ole näyttöä teoista? Ministerinä hänen keskeinen tehtävä on pitää huolta, että valtion tulo- ja menoarviossa varataan rahoitusta kulttuurille. En muista edellistä hallitusta, jonka aikana kulttuurin rahoitusosuus olisi kasvanut.
Sen lisäksi hän on kyllä harjoittanut kaikenmoista julkisuusbimboilua, josta ei saa minulta yhtään sympatiapistettä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t714166- 332381
- 402234
Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin191756Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐401622Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?251512- 811496
- 1461262
Mietin tässä T....
Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..221173Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät901135