Xantian 14" peltivanteista

Mikä on Xantian 14" peltivanteiden ET?

Ne varmaan sopivat "heittämällä" Peugeot 306:een. Olisi mielessä hankkia uudet vanteet talvirenkaille ja mielessä kummittelee että Xantiassa ET olisi 18.
3305
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

18.

Äänestä
  • kiitos paljon

    Äänestä

Ai jaa..? Minäkö muistelen, että ET olisi 24. Voi olla tietenkin, että muistan väärin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pösökuski kirjoitti:

Mikä on Xantian 14" peltivanteiden ET?

Ne varmaan sopivat "heittämällä" Peugeot 306:een. Olisi mielessä hankkia uudet vanteet talvirenkaille ja mielessä kummittelee että Xantiassa ET olisi 18.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu