Platil jätti Lukon.

Lähti kohti Ruotsia. Adjö
6509
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Hunkes jäi vai. Ei voi olla totta.

Äänestä

Kysyin juuri Lukon huoltajalta. Mutta seuraa on vissiin hakemassa.

Äänestä
  • etsiä uutta seuraa? peluuttaahan blueskin viittä ulkomaalaista samaan aikaan, välittämättä ns. herrasmiessopimuskesta.

    Äänestä

  • googel kirjoitti:

    etsiä uutta seuraa? peluuttaahan blueskin viittä ulkomaalaista samaan aikaan, välittämättä ns. herrasmiessopimuskesta.

    Jari Tolsalla on myös Suomen passi.

    Äänestä

  • hlkjh kirjoitti:

    Jari Tolsalla on myös Suomen passi.

    ..selvä. Tolsan kohdalla sijaitseva Ruotsin lippu on inan vaan hämmentänyt jatkoaika.com:ssa.

    Äänestä

Pelaajaoikeudet Platilla taitaa olla Tsekeissä edelleen. Voi olla Tepsille kallis pelaaja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eurajoki kirjoitti:

Lähti kohti Ruotsia. Adjö

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu