aina vaikka et käytöksestäni sitä uskois siis AINA JA IKUISESTI.
rakastan
6
271
Vastaukset
- MuisQuu
haavoittuvan...niin herkän...Rakkaus voi "kuukahtaa"...Siispä...kerro se hänelle:o)
- Alien-8
jos rakkaus kuolee sydämestä pois..fyysinen rakkaus tosin haihtuu esim.olosuhteiden pakosta..
- MuisQuu
Alien-8 kirjoitti:
jos rakkaus kuolee sydämestä pois..fyysinen rakkaus tosin haihtuu esim.olosuhteiden pakosta..
todella paljon...Tosin sekin riippuu onko kyseessä aito rakkaus...Rakkaus rakkauden tunteeseen rakastumisesta ei kestä kauan.
- S-Y
MuisQuu kirjoitti:
todella paljon...Tosin sekin riippuu onko kyseessä aito rakkaus...Rakkaus rakkauden tunteeseen rakastumisesta ei kestä kauan.
että,rakkaus ei kestä kauan, jos se on vaan rakkauden tunne rakastumisesta! Rakkautta ei voi koskaan unohtaa,ei koskaan!!! :)
- S-Y
Alien-8 kirjoitti:
jos rakkaus kuolee sydämestä pois..fyysinen rakkaus tosin haihtuu esim.olosuhteiden pakosta..
sydän ei unohda koskaan!
- Ikuisestikin jopa?
En tosiaan usko, vaikka toivonut sitä olen. Olet mun ajatuksissa usein, pidä huolta itestäsi. Olet one of a kind. Edelleen ja yhä vain.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h32711Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1062501Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv42229Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.441855- 321433
Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska141423- 1761145
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1011134Persu ajoi autoa
Ajoi lapsen yli https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/597a7468-3d1d-455e-bed2-21c1efc31ac1201043Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?81938