Lipi pelkää?

Paska-Paavolla panssarootu mersu,ei taira omatunto olla ihan puhras?
3166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ulkomaalaistausta kun et suomen kirjakieltä osaa kirjoittaa?

Äänestä
  • kusta päässä?

    Äänestä

Mustelmiensa kirjoitteluun !
Olisko kokareilla joku nurkkaus missä lipi sais kahvia ja pullaa syödäksseen ja Päiviltä olla piilossa,miettimässä "rautakanki" ongelmia,parisuhteessa ja muistelmia kirjoitellessa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Öövini kirjoitti:

Paska-Paavolla panssarootu mersu,ei taira omatunto olla ihan puhras?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu