Fujitsun läppäri ei suostu käynnistymään vaan menee suoraan siihen tilaan jossa voi valita käynnistetäänkö ja missä muodossa. On sama minkä valitsee, kone yrittää hetken käynnistää windowssin mutta palaa sitten takaisin valikkoon.
Näyttää ettei entinen windowssi enää herää ja siksi olen jo yrittänyt levyltä uudelleen asennusta mutta sekin tökkii. Asennus lähtee pyörimään kyllä lupaavasti... mutta pysähtyy virheilmoitukseen:
Traceback (most recent call last)
File autorun.py line 1076, in?
File autorun.py line 714 in main
File autorun.py line 780 in
getlang_Preinstalled
File pydiskpart.pyo line 157
in number of First idedisk
Type error unsubscriptable
Josko joku ymmärtäisi mistä on kyse tai osaisi neuvoa miten saan entisen lähtemään käyntiin??
Uudelleen asennuksen
kirous?
1
222
Vastaukset
- juk
se xp:n levy fujitsun oma?ja boottasitko siltä,fujitsussa yleensä käynnistyksessä painetaan F12 tulee millä buutataan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1492489Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot97999- 64871
- 60753
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273691Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18677Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85670Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202648Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap21637