naisen/feministin kirjoittamaa tekstiä? On niin järkevästi perusteltua.
http://anti-feminismi.blogspot.com/
http://anti-feminismi.blogspot.com/
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
kuuluu meidänkin entiseen kirjoittajakaartiin tuo.
pirun hiljaista on viime aikona ollut. Palstafeministi(t) olivat sitä mieltä että vastakkaisen näkemyksen edustajia täällä ei tarvita ja niinpä heistä valtaosa on poistunut. Sittemmin eivät ole palstafemakot keskenään jaksaneet pahemmin pitää juttua yllä.
Olisi kai jo aika antaa arvo myöskin muille kuin yhdelle mielipiteelle tällä palstalla. Muuten on odotettavissa entistäkin hiljaisempaa.
Noh, eipä se minua haittaa.
Minkälainen on muuten tämä yksi yhdenmukainen mielipide, jonka olet täältä löytänyt. Itse en tunnista mitään vastaavaa.
se on f-henkilö jonka kanssa ei saa olla eri mieltä, ei mikään tietty mielipide.
Se ettet tunnista sitä ja jaksoit vielä mainita asiasta ei ole todiste siitä ettei näin olisi vaan pikemminkin todiste siitä että olen oikeassa.
Se olikin taas tätä henkilöjyrsintää! Olisihan tuo pitänytkin arvata. Etkö sinä poloinen saa sitten ääntäsi millään kuuluville täällä? Rekisteröi itsellesi ensi alkuun nimimerkki, vaikkapa Oikea mielipide ja kokeile ihmeessä onneasi. Onnistut vielä. Onnea matkaan!
kyse oli palstan hiljenemisestä. Eikä se ole minun ongelmani mutta kiitos neuvoistasi.