Häh?!?

Missä vaiheessa sarjaa Pete oikein on Katrin raiskannut? On kyllä mennyt ihan ohitse.
5926
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Pete raiskas Katrin sillo tuomon ja sallan polttareitten jälkeen hississä.. siitä ei näytetty muuta ku se että katri meni itkien kotiinsa.. ja jäi tuijottamaan ovea..

Äänestä
  • Munat poikki Peteltä. Heh hee.
    Ja Romeo linnaan, mokoma kelvoton löysä juippi.

    Äänestä

  • Se oli häitten jälkeen

    Äänestä

aika nopeesti raiskas. itse luulin, että raiskaus jäi vain yritykseksi kun katri paineli sieltä hissistä pois (kaikki vaatteet normaalisti päällään). ja yleensä raiskauksesta tehdään rikosilmoitus, eikä jäädä kotiin piilottelemaan.

Äänestä

sallan ja tuomon häiden jälkeen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


deebee kirjoitti:

Missä vaiheessa sarjaa Pete oikein on Katrin raiskannut? On kyllä mennyt ihan ohitse.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu