Myös hymy on ihana, risahampaat vilkkuvat mukavasti.
Saukon silmät pullottavat iiihhanasti!
Masokisti-Maija
4190
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Tätäkö tarkoitat:
http://video.google.com/videoplay?docid=-496157284950912427&q=frog
En tiedä miksi hänen silmät punoittavat aina. Onkohan liiallinen alkoholinkäyttö syy siihen. Liiallinen alkoholinkäyttö pehmentää myös aivoja.
Miksi Sauli lopettaa helpon, tuottoisan pankin johtajan hommat Euroopassa ? Alkaakseen rivikansanedustajaksi ? Minusta outoa tuollainen arvon pudotus. Onko niin että sai hiljaiset potkut kun työt ei maistunut mutta tupakka ja viina kyllä ?
Kukapas KUNNON ISÄ ei haluaisi olla lähellä lapsiaan. Saulin punaiset silmätkö, ootteko livenä nähny vai. Mä olen duunissa päätteen ääressä about 48 tuntia/viikko ja siihen päälle luen vielä asiakirjoja, on kuulkaa verkkokalvot joskus sen näköiset, kun ois juhlinut viikon, vaikka aivotyöstä, johon silmiä tarvitsen, tällainen harhaluulo näköjään joillakin, jotka ei tee työtä/vieroksuvat työn tekoa/tekevät rehellistä fyysiswtä työtä:)