Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

New Jersey - Montreal 1

Olen ihan aloittelija pitkävedossa ja tein äsken pelitilin paffille.
New Jerseynhän pitää voittaa tämä ottelu, koska kaikki ovat täällä sitä vihjanneet.
Siirsin tilille 100 euroa ja pelaan 20 euroa Jerseylle tuolla 2,15 kertoimella.
Toivotaan, että Jersey voittaa ja kaikki pääsee lunastamaan.
291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ne kohteet jota kaikki täällä vihjaa kusee yleensä. Itse minulla on melko varma tuntuma Montrealin voitosta. Habs, go go!

Äänestä
  • Täytyypä valvoa yöllä ja jännittää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


veeti_ kirjoitti:

Olen ihan aloittelija pitkävedossa ja tein äsken pelitilin paffille.
New Jerseynhän pitää voittaa tämä ottelu, koska kaikki ovat täällä sitä vihjanneet.
Siirsin tilille 100 euroa ja pelaan 20 euroa Jerseylle tuolla 2,15 kertoimella.
Toivotaan, että Jersey voittaa ja kaikki pääsee lunastamaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu