Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

voittaako frölunda tänään???

ajattelin pistää sen lapulle.
1174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

juuri kaveria ja gambleri ehdotti lukkoa, mutta en ihan heti luottaisi lukkoon, koska se on aina ennenkin pettänyt.

Färjestad muuten lähes yhtä varma voittaja kuin frölundakin, mutta en enää tee sitä virhettä että pelaan yli yhtä peliä yhdestä sarjasta koska silloin menee takuulla väärin. Max. 1 peli per sarja. Muuten laittaisin sekä frölundaa että färjeä lapulle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ghhgghg kirjoitti:

ajattelin pistää sen lapulle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu