Vaikka naisista enemmän pidänkin, niin silloin tällöin tykkään sextailla miehen kanssa. Tossa on yhden kundin kanssa mietitty, että mitähän mahtas nainen tykäkätä jos sais houkuteltua ensin kolmen kimppaan. Sitten ilman mitään suurempia ennakkovaroituksia naisen imiessä toista miestä tulisi toinen mies "avuksi" jne. Hyppäisikö nainen ikkunasta pihalle, vai innostuisiko asiasta? Eli meitä kiinnostaisi tietää kiihottuuko naiset kahden miehen välisestä sekstailusta vai kokevatko enemmän inhoa.
bimiehiä molemmat
weijari
61072
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Kyllä se olis hottia enemmänki... :)
Nimenomaan esim. sellanen että nainen ottas suihin mieheltä jota toinen mies panis takapuoleen... HOT! :)
Vaikka seurustelenkin naisen kanssa ja olen niinsanotusti tuttujen mielestä täys hetero niin kukaan ei tiedä että olen joskus ollut yhden miehen kanssa melkein vaki seksi suhteessa! mutta tänä päivänä en uskalla kiinni jäämisen pelossa harrastaa sitä enää..joskus olis vielä kiva harrastaa estotonta seksiä aktiivisen miehen kanssa! niin että nainen ei saisi moisesta tietää..ja ettei sattuisi joka päivä sattumalta tapaamaan esim ruokakaupassa...oon 05alueelta ja yli40v...tapahtuuko enää koskaan.....ukkomies olisi titysti kaikkein turvallisin...en pidä neitimäisistä miehistä!no katsellaan ja kuunnellaan....
Ajatus kiihottaa. Meillä usein miehen kanssa leikitään leluilla niin että hän on sidottuna (myös silmät) ja minä olen mies joka tulee ja ottaa hänet. Ollaan molemmat bi, naisten bi-leikit vaan on helpompi käytännössä toteuttaa. Siksi minä siis välillä toimin miehenä ja luonnollisen tuntuisen sauvan kanssa annan hänelle kelpo kyydit. Leikkien jälkeen käyn aivan kuumana ja siitä onkin sitten mieheni mukava jatkaa vuorostaan minun "kiusaamisellani". Mahtavaa!
Kiihottaako ajatun niin paljon että sitä voisi kokeilla käytännössä? Jos kiinnostus heräsi, niin laita viestiä osoitteeseen [email protected]
Itse olen "harrastanut" vaimon kanssa 3somea eli meillä ollut mies kolmantena. Olemme olleet heterolinjalle, mutta nykyisin on alkanut tehdä kanssa mieli kokeilla jotain bi-juttuja kolmannen kanssa. Joskus seksin tiimellyksessä olen "vahingossa" koskenut mieheenkin ja kerran jopa nuollut miestä samalla, kun vieras pannut samaan aikaan vaimoa.
Olisi kiihottavaa löytää asiallinen, siisti bi-mies, niin voisi kimpan yhteydessä tai muutenkin kokeilla miltä tuntuu hieroa ja esim. kokeilla ottaa suihin mieheltä.
m39
Hei!
En ole lukenut viestejä vahään aikaan joten tämä keskustelu "unohtui". Jos vielä on kiinnostusta ottaa kimppaan luotettava kaveri, niin laittakaa ihmeessä viestiä.
[email protected]
T:Marko