Dollareista euroiksi!

Pitäs vaihtaa n. 1500 dollari euroiksi, kannattaako nyt? Ne on vaihdettu 2v. sitten.
43448
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mikäli vaan uskot ennusteita, että dollari menee yhä vaan pahemmin alamäkeen. Tappioita et ilmeisesti voi välttää tuosta sijoituksestasi.

Äänestä

itse katsoa mikä on valuuttakurssi. Takkiin muuten tulee kovsti...25% tuosta 1500 eli liki 400 euroa.

Äänestä
  • niin kannattaa ostaa sitä. ja joskus kun kallista niin sitten vaihtaa takaisin euroiksi. se on valuuttakeinottelua :)

    Äänestä

  • nyt kun taala halpaa kirjoitti:

    niin kannattaa ostaa sitä. ja joskus kun kallista niin sitten vaihtaa takaisin euroiksi. se on valuuttakeinottelua :)

    alkaa tuolla neuvolla sillä 100% on että euron ja dollarin suhde on näin kuten nytkin ja ei siinä paljon voittoa heru kun satasella ostaa ja 75 saa? mutta kukin taplaa tavallaan, sinulle poloinen?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mistä sivulta tietoja? kirjoitti:

Pitäs vaihtaa n. 1500 dollari euroiksi, kannattaako nyt? Ne on vaihdettu 2v. sitten.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu