Haha viddu että 911

asfghghjj

puolustajia alkaa korpeemaan se, että totuus saa yhä enemmän tilaa mediassa.

Pusut teille!

5

236

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hehee

      Mahtaa foliohattuja vituttaa kun totuutta levitetään aina vaan laajemmin. Kyllä niidenkin on pian pakko hyväksyä totuus että arabit olivat iskujen takana. Hallitus itse muka toteuttanut iskut jollain räjähteillä...HAHAHAAAA !

    • voittokotiin

      Ei ole mitään merkitystä mitä me täällä takapajulassa 911 asiasta puhutaan. Amerikka on heräämässä totuuteen, että heidän hallitusta pyörittää aidot rikolliset. Tämä rikollislauma on vastuussa 911 iskuista omia vastaan sekä Afganistanin ja Irakin massamurhista.

      Totuus voittaa, se on varmaa se!

    • totuus tulee julki

      Kyllä se vielä salaliitto hörhöillekin tulee ilmi että lentokonehan se pentagoniin osui eikä mikään ohjus. Tai että heidän mainostamiaan miniydinpommeja ei ollut olemassakaan. Siihen asti salkkarit työllistävät mielenterveys toimistoja ympäri maailmaa :) Hoitoa sellaiset massamurhaajien (hussein,al-qaeda) tukijat tarvitsevatkin.

      • """

        Lähes kukaan totuutta etsivistä ei usko miniydinpommeihin ynnä muihin "ei lentokonetta torneihin" teorioihin. Niillä on turha yrittää yleistää kaikki "salkkarit" idiooteiksi!

        Ja kyllä, totuus tulee vielä julki.


      • sammoo miältä

        Saddam Husseinin valtakaudella on laskettu saaneen surmansa yli miljoona viatonta. Kurdeja, Iranilaisia ja ketä vaan. Se mies ei säästellyt ketään. Sitten jotkut jaksavat meuhkata että oli väärin hyökätä kaatamaan Saddamia ja tukevat "urheita vastarintataistelijoita" Sairasta. Vielä pimeempää on uskoa että USA olisi itse tehnyt iskut saadakseen syyn hyökkäykseen. Kyllä se sota olisi syttynyt ilman iskujakin joiden suunnittelun Al-Qaeda oli muuten jo Clintonin kaudella, joten se niistä Bush kytköksistä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eroa Orpo! Orpo eroa!

      Suomen kansa vaatii viimein ottamaan meidät huomioon, eikä vain ulkomaalaisia pääomasijoittajia. Koska täällä Suomessa
      Maailman menoa
      73
      2622
    2. Odottavan aika on pitkä, Lindtmanin hallitusta tule jo!

      Eilisen perusteella nykyinen hallitus epäonnistui kaikissa vaalilupauksissaan, joten olemme ansainneet uudet eduskuntava
      Maailman menoa
      63
      1702
    3. SDP esti Suomen luisumisen kohti 1984 Orwell -yhteiskuntaa

      Äärioikeistohallitus olisi halunnut Stasin tapaan mikrofonit jokaisen kansalaisen kotiin, mutta SDP esti tuon siirtymän
      Maailman menoa
      7
      1670
    4. Naiset ei halua kilttejä miehiä

      Näin se vaan on..jos olet ilman tatskoja, et rähjää, sinulla ei ole rikosrekisteriä, olet liian kiltti, et sano pahasti,
      Ikävä
      263
      1555
    5. Wille Rydman (ps) osoitti olevansa kommunisti

      Hän toistaa Neuvostoliiton virhettä. Haluaa pitää palveula yllä maksoi mitä maksoi, vaikkei ole maksavia asiakkaita. --
      Maailman menoa
      8
      1528
    6. Seiska: Helmi Loukasmäki paljastaa - Näin Danny ja Helmi tapasivat

      Helmi Loukasmäki, 25, ja Ilkka Danny Lipsanen, 83, ovat seurattuja julkkiksia. Mutta tiesitkö, miten he tapasivat? Lue
      Viihde ja kulttuuri
      26
      1236
    7. Ainoastaan 10 aloitusta ekasivulla yhdeltä henkilöltä

      Kovasti on vaivaa, ei oo muuta tekemistä tällä henkilöllä päivisin ja öisin... Taas märehtimistä ja samaa jankutusta.
      Joensuu
      25
      1088
    8. Kiinteistökauppoja

      Onko totta ettö haapaveden kaupunki on ostanut vanhan kesoilin kiinteistön? Kuulemma siihen muuttaa autokorjaamo vanhan
      Haapavesi
      41
      1032
    9. RAAMATULLINEN KASTE ON SAPATTI-LAUANTAI, EI SUNNUNTAI

      Aihe, josta ehkä on eniten kiistaa kristillisten seurakuntien piirissä, on kysymys oikeasta raamatullisesta pyhäpäivästä
      Kaste
      404
      1012
    10. Menettämisestä

      Ajatteletko, että olet menettänyt mahdollisuutesi häneen? Osaatko sanoa miksi niin tapahtui?
      Ikävä
      79
      986
    Aihe