Kandeekohan

alkaa lämmittää lihasoppaa,"nälkä vai ei"??
4163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

nukkumaan? Söin hampurilaisen kotiin tullessani :=))

Äänestä
  • òlikohan vamppyyrin ehkäisy sipulit pullassa?

    Äänestä

tyhjensi äsken tuhkat kolmesta tulipesästä, kun heräsi siihen, että oli varaosamyymälän tiskin takana taas keskellä yötäkin, sanoo, että ne tulee kotiin.

Äänestä
  • juttu että,viekäät vaikka tuhkatkin pesästä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tähän aikaan kirjoitti:

alkaa lämmittää lihasoppaa,"nälkä vai ei"??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu