Meni tän päivän jakso ohi, tai katselin loppua ja jäi vaivaamaan kuka kuoli siellä eristysosastolla ja mitä oikein oli tapahtunut..joku ihana immeinen vois kertoa
Holby city
*milla
4405
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Alkuteksteissä jo luki Holby City Casualty(?). Eli taisi olla kahden sarjan yhdistelmä. Lisäksi luki osa kaksi. Milloinkahan osa yksi on nähty?Ei ainakaan viime lauantaina. Ei ne kuolleet ihmiset olleet tuttuja Holbyn katselijalle, mutta siellä erityisosastolla taisi olla joku tappavasti sairas ihminen. Ilmeisesti ollut siinä toisessa sarjassa. Kyllä Ykkönen teki nyt kurjan tempun meille! Ei edes juonipaljastuksissa kerrottu kahden sarjan yhdistelmästä. Ja olisivat näyttäneet osan 1 ensin!
Toi casualty vai miten ikinä kirjoitetaan tuli muutamia vuosia sitten neloselta ja kertoi saman holbyn sairaalan ea polista. Eli taisivat tekijät ne yhdistää. Mä mietin et oliko se joka kuoli sama crissie(?) joka on töis siel Drawinilla, siis osaston hoitaja, se jonka äitin syöpä leikeltiin just. Mut tosi paskamaista jos toi oli osa kaks. Se kyl selittäis et miks oli niin sekava. Taidan pistää ylelle hiukan palautetta
No ilmankos olin niin pihalla...luulin jo että, viime lauantain jakso jäi sittenkin katsomatta.
Oli sekava tosiaan. Laitetaanpa palautetta Ylelle.
Katsojien aliarvioimista näyttää jaksoja sekavassa järjestyksessä.
Mäkin olin ihan pihalla. Piti ihan kelata muistia, että tuliko ihan varmasti katottua viime lauantaina vai onko muisti jo niin huono, ettei muista edellisen jakson tapahtumia.
Mutta hyvä jakso silti.