haastateltiin morsmaikkuja ja jos rivien välistä ymmärsin, niin morsiamia varmasti ovat vain Kati ja Susanna.
Miasta ei oikein ottanut selvää, lievää kyllästyneisyyttä ilmassa?
Hanna antoi niin ymmyrkäisiä vastauksia ja olisi toivonut Ristolta "heittäytymistä" joten ei ne pareja ole.
Mutta missä Anu? Ei sillä että ois ollu ikävä..
viikonvaihteen
6
3882
Vastaukset
- pömpötti
Odottaako Susanna vauvaa, vai miksi oli laitettu tuollainen masun peittävä jakku?
Onnea vaan, jos niin on, mutta ehkä pikkasen hätiköityä.- eikös sitä
Eikös siitä lukenut jo jossain Seiskassa tms. että naapurit olivat juorunneet Susannan odottavan vauvaa :)
- tvutelias
Niin kuka on puikottanut? Eihän vaan Jussilla ole osuutta asiaan?
- Rea-
tvutelias kirjoitti:
Niin kuka on puikottanut? Eihän vaan Jussilla ole osuutta asiaan?
No ei kai JUSSI oo SUSANNAN kaa ollu....
- nomar
Susanna oli käynyt Jussin luona heti kaupunkiloman jälkeen. Perverssi mies kun Jussi on, niin eihän siitä voi muuta seurata..
- Henta
nomar kirjoitti:
Susanna oli käynyt Jussin luona heti kaupunkiloman jälkeen. Perverssi mies kun Jussi on, niin eihän siitä voi muuta seurata..
ei ole muuta kuin niitä puumulkkuja. Ei niillä saa aikaseks muuta kuin puupäitä:(
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2032790Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1652496Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061162- 64951
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait256904Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies107902Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20879Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka307874Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k453778Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22748