Me emme tiedä mitä tapahtuu todella, jos kannattajakuntamme mielipide kuvailee yleispätevien toimintaohjeiden tavanomaisia käyttökohteita.
Me emme tiedä mitä tapahtuu todella, jos oikeistopuolueiden vääristynyt kuva sisäpoliittisesta tilanteesta järkeistää käsitystämme kyseisestä asiakokonaisuudesta, mihin tavallaan liittyy myös vastuuntuntoisten yhteistyökumppaneiden aatteellisia intressejä.
Matemaatikotkaan eivät kysele mitä numerot ovat, mutta hallituspuolueiden erimielisyys avaa itse kullekin tiedon ja ymmärryksen portin kohti nykysukupolvia henkisesti rasittavaa elämäntyyliä.
Vaikka osaltamme onkin saatettu syyllistyä laiminlyönteihin, voidaan taholtamme kuitenkin todeta, että oman ehdokkaamme kannattajakunnan nykyinen heikohko taloudellinen tilanne aiheuttaa huolestumista suunniteltaessa meihin kohdistuvaa tietotarvetta.
Missä menemmekään?
Ludvig
1
61
Vastaukset
- turvautua
tarkoituksenmukaisiin keinoihin, jos hallituspuolueiden erimielisyys johdattelee meidät ja tukiryhmämme kohti yhä enemmän meitä haittaavia taakkoja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "904219Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella293203No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452340- 351358
- 10939
- 134931
- 6894
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12832Naisten ja miesten tasoeroista
Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris124776- 11770