Löysin ihan mielettömän hyvän sivuston, jossa paljastetaan 11.9.2001 USA:ssa tapahtunut suuri huijaus. Lukekaa ihmeessä!
http://www.saunalahti.fi/wtc2001/index.htm
Ihan mielettömän hyvä sivusto
Cheneyn operaatiot
3
310
Vastaukset
- ...
maailman menoa palstalla tai jotain..?
Eiköhän täällä jokainen ole tästä tietoinen. - voi helvetti
oot sä aika sälli...
- luotettavat
Henkilögallerian ensimmäinen tyyppi (Robert BOWMAN) on näin hyvin selvillä asioista (=täysin pihalla).
"miksi ei ole yhtään silminnäkijää joka olisi nähnyt Pentagoniin törmänneen koneen?"
Ikävintä tuollaisessa on se että vähälahjaiset pitävät tuotakin tosiasiana, sehän on salaliittostandardien mukaan todistettu kerran joku tuon kysymyksen esitti.
http://www.saunalahti.fi/wtc2001/skeptgal.html
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m3335697- 765179
Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest484246- 523901
- 433554
SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1503309Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv923115Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky232610- 432239
- 492168