Kauneinta

Sekosin

Uskomatonta,hyllyjen välissä tänään näin kauneimman naisen,plokkasit babyfoodia hyllyyn,tästedes olen jokapäiväinen asiakas.

17

3383

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jet sotuei

      missäpäin Suomee noin käy?

    • njamiii

      näin sellasen tipun vaasassa,peppu pystys tervehti mua.

      • johan nyt

        missä päin vaasaa


      • sekosin
        johan nyt kirjoitti:

        missä päin vaasaa

        kutripää on mun.


      • samaa vaan sulle
        sekosin kirjoitti:

        kutripää on mun.

        jos se on tumma niin sori se se meni jo


      • sekosin
        samaa vaan sulle kirjoitti:

        jos se on tumma niin sori se se meni jo

        tiedän jo nimen ja numeron,huomenna kahvitellaan,mikä meni,sun junako.


      • fakta homma
        sekosin kirjoitti:

        tiedän jo nimen ja numeron,huomenna kahvitellaan,mikä meni,sun junako.

        sehän on selvä että kahvittelet mut ikävä kyllä itsekses kaikki kaupan naiset on varattuja


      • puskii
        fakta homma kirjoitti:

        sehän on selvä että kahvittelet mut ikävä kyllä itsekses kaikki kaupan naiset on varattuja

        jopas oli lällyä,eikö se sormus kerro kuka varattu ja kuka ei.


      • en tiedä
        puskii kirjoitti:

        jopas oli lällyä,eikö se sormus kerro kuka varattu ja kuka ei.

        saako kaupan työntekijät pitää sormusta eikö se ole vaarallista


      • sekosin
        en tiedä kirjoitti:

        saako kaupan työntekijät pitää sormusta eikö se ole vaarallista

        pälätystä ja pälätystä,mä näin kauneimman naisen ja tsäänssit on,repikää siitä.


      • mitään kerro
        puskii kirjoitti:

        jopas oli lällyä,eikö se sormus kerro kuka varattu ja kuka ei.

        senhän saa helposti pois, typerys.


    • sekosin

      yksi puhelu kyseiseen kauppaan ja tiedän jo naisesta kaiken,näin se homma etenee pellet.

      • urpoturpo

        opiskelen vaasas ja meidän lähikaupas on hunajata,hunajata yks kassa,onko jossain vaatepuljus joku herkku,kertokaa.


      • never
        urpoturpo kirjoitti:

        opiskelen vaasas ja meidän lähikaupas on hunajata,hunajata yks kassa,onko jossain vaatepuljus joku herkku,kertokaa.

        vaateputiikeissa on diivoja ylimeikattuja lyylejä,ihkuja naikkosia on jopa kirjastossa ja meitin lähikaupassa.


      • sekosin
        never kirjoitti:

        vaateputiikeissa on diivoja ylimeikattuja lyylejä,ihkuja naikkosia on jopa kirjastossa ja meitin lähikaupassa.

        voittaja on löytyny sain hetken kutrini kans ja huomenna isomman hetken,näin se homma etenee,dääm mikä nainen.


    • Anonyymi

      kepun kannatus on viime vuodet ollut laskudss

    • Anonyymi

      Vuosina 2005 - 2006 tiesin erään Vappu-nimisen nuoren naisenalun, hän oli tuolloin 18-vuotias. Hän näkyi joskus Puistolassa Helsingissä. Samassa koulussa olimme mutta emme tunteneet toisiamme. Hän on vieläkin kaunein ihminen jonka olen koskaan nähnyt, kukaan filmitähtikään ei ole mielestäni häntä kauniimpi, ei vanhojen aikojen tähdet tai nykyaikojen.
      Hänellä oli suuret, ihmeellisellä loisteella sädehtivät ja tähden lailla tuikkivat vaaleanvihreät silmät, joita koristivat mustat pitkät silmäripset ja hän käytti silmäluomissaan vaihtelevasti eri värisiä luomivärejä kuten vaaleanlilaa, vaaleanvihreää, vaaleanvihreää/ tummanvihreää osittain, turkoosia, ja joskus hänellä oli myös taidokkaasti tehty vähän kuin sateenkaaren väreissä oleva luomiväri johon kuului ainakin vaaleanpunaista, vaaleansinistä ja vaaleanvihreää.
      Hänellä oli vaaleat blondit hiukset luonnostaan, sellaiset lumen vaaleat, joiden päälle hänen oli helppo sävyttää hiuksiaan pois peseytyvillä väreillä vaihtelevasti, hän sävytti hiuksensa välillä tummanvihreiksi, vaaleanpunaisiksi, joskus hän sävytti vaaleanvihreitä raitoja luonnollisten vaaleiden hiustensa joukkoon, joskus hänellä taisi olla muunkin värisiä raitoja.
      Hänellä oli polkkapituiset hiukset jotka eivät ylettyneet olkapäille saakka, ja hän piti hiuksiaan auki tai poninhännällä. Hänellä oli otsahiukset jotka hän toisinaan kampasi sivuun pois näkyvistä. Olisiko hän loppujen lopuksi ollut enemmän ilman otsahiuksia, en muista enää.
      Joskus hän vähän kiharsi hiuksiaan, mutta enimmäkseen hän piti hiuksiaan suorina.
      Muutaman kerran hänellä oli jonkunlaiset värilliset pidennysraidat hiuksissaan, ja tuolloin hän koristi hiuksensa isoilla perhoshiuspinneillä. Joskus muulloinkin hän taisi koristaa hiuksensa noilla kauniilla perhospinneillä.
      Joskus hän käytti tummanpunaista mattapintaista huulipunaa, mutta enimmäkseen hän piti huulensa luonnollisina jos oikein muistan.
      Hänellä oli norsunluun vaalea virheetön iho, pyöreät suloiset kasvot ja pehmeä luusto, kulmakarvat olivat hennon vaaleanruskeat ja ohuet, kun oli luonnostaan blondi. Nenä oli pieni ja sievä.
      Huulet olivat kauniit sievät symmetriset, eivät erityisen isot eivätkä pienet.
      Hän pukeutui enimmäkseen erilaisiin hameisiin joista jotkut olivat 50-luvun tyylisiä tai vähän rock-henkisiä, enemmän hänen tyylinsä meni mielestäni romanttisen naisellisen 50-luvun puolelle, joka sekoittui moderniin 2000-luvun tyyliin.
      Joskus hänellä oli farkut jalassa, mutta harvoin.
      Hän käytti aina korkokenkiä tai talvisaappaita joissa oli korot, korot ei olleet mahdottoman korkeita vaan käteviä käyttää arjessa.
      Muistan koulun naispuolisen rehtorin olleen hänelle selvästi vähän kateellinen, kerran hän sanoi tälle tytölle kaikkien kuullen että vaatii pokkaa pystyä kulkemaan tuolla tuon näköisenä, kun hänellä oli hiuksissaan värilliset pidennysraidat ja perhospinnit, mutta toinen naispuolinen opettaja sanoi että se on kaunis hyvä tyyli, kaunis.
      Sama opettaja kehui aina vuolaasti tytön silmiä ja sanoi voi Vappu mitkä silmät sinulla on, voi noita sinun silmiä!

      Kertakaikkiaan kaunis ihminen, hauska miten jotkut voi olla ihmetystä herättävän nättejä ihmisiä. 🌸🙂
      Toivottavasti hänelle ja kaikille muillekin tuon ajan koulutovereille on kuulunut ja kuuluu hyvää elämään! ☺️

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      368
      12359
    2. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      256
      5403
    3. Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia

      Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom
      Maailman menoa
      215
      3947
    4. Purra vaatii: Työvelvoite maahanmuuttajille ja kantasuomalaisille pitkäaikaistyöttömille

      Jos Perussuomalaiset ja Kokoomus ovat seuraavan hallituksen kaksi johtavaa puoluetta, on suomalaisille pitkäaikaistyöttö
      Perussuomalaiset
      200
      2645
    5. Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!

      Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov
      Työ ja opiskelu
      15
      1992
    6. Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!

      Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi
      Tv-sarjat
      19
      1834
    7. Mikä on mielestäsi paras miestyyppi?

      Esimerkit kärjistettyinä: a) perustavallinen/tasainen b) himourheilija c) varakas, turvallinen elättäjä d) puolikrimina
      Ikävä
      167
      900
    8. Martina Aitolehti

      Instagramissa pomppas esille Martinan kumipallot. Ihan säikähin. Ja tää on Martina-ketju!
      Kotimaiset julkkisjuorut
      271
      862
    9. No kolahtaako kukaan

      Samalla tavalla kuin mä? Harmi kun et uskaltanut kohdata. Ehkä me löydetään jotkut muut jotka voi olla konkreettisempiak
      Ikävä
      74
      782
    10. Rippituoli

      Kerro joku synkkä tai outo salaisuus, joka liittyy ikävääsi kaivattuasi kohtaan. Tee tunnustus anonyyminä. Se helpottaa
      Ikävä
      59
      736
    Aihe