Jussi Tarvainen

Palaa ruotsiin. Seura nyt Malmö.
4368
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Oli neuvotteluissa HIFKin kanssa. Voi vittu.

Äänestä
  • saa riittää,eli Laakkonen..HIFK:ssa perkele on pelannut liki kaikki KalPan kasvattamat huippupelaajat,niin olisi ollut liikaa jos Tarvainenkin olisi sinne mennyt!

    Äänestä

  • KalPan kasvatti kirjoitti:

    saa riittää,eli Laakkonen..HIFK:ssa perkele on pelannut liki kaikki KalPan kasvattamat huippupelaajat,niin olisi ollut liikaa jos Tarvainenkin olisi sinne mennyt!

    Olli "päällikkö" Jokinen

    Äänestä

  • Niko155 kirjoitti:

    Olli "päällikkö" Jokinen

    Olli Jokinen,Janne Laakkonen..Olikos Sami Kapanenkin pelannut siellä(?) ja vanhemmista herroista löytyy myös muutama jotka myöhemmin myös muissa tehtävissä HIFK:ssa..vuonna 98 kun voittivat mestaruuden niin pukukopissa puhuttiin 3 kieltä..savvoo,hiljoo ja kovvoo..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mie vaan kirjoitti:

Palaa ruotsiin. Seura nyt Malmö.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu