NATO EI OLE

JOs tuota ei ihmiset tiedä niin mitä ihmettä!

Nato Irakissa, voi hyvät hyssykät
Ette oikeesti voi olla ton tason idiootteja, ette siis voi.
3519
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vain kaksi pienenpientä Nato-maata!

Äänestä
  • kuuluvat terrorismin vastaiseen koalitioon.

    Suomi myös kuuluu terrorismin vastaiseen koalitioon.

    Ne kaksi pienen pientä eivät ole hyökänneet Irakiin Nato-maina.

    Nato ja terrorismin vastainen koalitio ovat kaksi eri asiaa.

    Joe et osaa tehdä niiden välillä eroa, et siis ymmärrä mitään koko Natosta!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


HYÖKÄNNYT IRAKIIN kirjoitti:

JOs tuota ei ihmiset tiedä niin mitä ihmettä!

Nato Irakissa, voi hyvät hyssykät
Ette oikeesti voi olla ton tason idiootteja, ette siis voi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu