Profiilikuvat

Katselin tuossa äsken toisten proffilikuvia niin pisti silmään kun hirveen moni mies poseeraa kuvissa ilman paitaa..! Minkähän takia..minusta se on vaan naurettavan näköistä..
7548
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

--mut on se vähän epäreilua, että mä en saanu vastaavaa kuvaani galleriaan...onks tää sitä tasa-arvoa..kysynpäs vaan... ;)

Äänestä
  • ne lähettää mulle... lupaan arvostella ne täällä...=))))

    Äänestä

  • old_profile_27760 kirjoitti:

    ne lähettää mulle... lupaan arvostella ne täällä...=))))

    ..laitettiin tulemaan

    Sie et todennäköisesti arvostele, vaan arvostat niitä... ;)

    Äänestä

Se on sitä narsismia,jota esiintyy joillakuilla.

Äänestä
  • sentään, balanssin vuoksi, osa meistä on niin vaatimattomia, että pysyvät piilossa. Sieltähän sitä on sitte kiva huudella...

    Äänestä

rupea pullistelemaan upeine rintalihaksineni s24:n gallerioissa.Riittää,kun kesällä esim.uimarannoilla esittelen trimmattua vartaloani huokaileville ja kadehtiville lähimmäisilleni.

Maksua vastaan voisin tietysti laittaa kuvan,kuin kuvan..täytyy jotain rajaa olla..;=))))

Äänestä
  • kovin kalliiksi tuu, niin laitappa tulemaan! Oonkin turhaan lukemattomia kertoja käyny sun sivullas kattomas, josko olisit laittanu sinne paidattoman kuvan...;)))

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


ruusunnuppu.. kirjoitti:

Katselin tuossa äsken toisten proffilikuvia niin pisti silmään kun hirveen moni mies poseeraa kuvissa ilman paitaa..! Minkähän takia..minusta se on vaan naurettavan näköistä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu