Sanat ei riitä kertomaan kuinka tuo ilahdutti. Suu pannaan hymyyn ja se hymy venyy korviin asti. Päästään siitä lässytyksestä ja toivottavasti saadaan sunnuntaiaamuihin jotain mitä kehtaa katsoa.
0Äänestä
666666666666
Toinen lässytys sarja ne oli vieraana menee varmaan huononmaksi
0Äänestä
Agnes ja Oiva
Huono homma,että ohjelma päättyy! Kerrankin oli seniorikansalaisille asiallista mutta kiinnostavasti tehtyä ja toimitettua katsottavaa!!!! Mitä kuvittelette, että tilalle tulee? Olis vähän pohdittavaa TV pomoille tai kanavapäälliköille, että ottakaa nyt pe..kele vakavasti meidät 50 ikäiset TV:n tuijottajat!
Kaupallista hapatusta ja nuoruuden ihannointiin perustuvaa keikistelyä ei yksinkertaisesti jaksa koko ajan. Oikeat ihmiset ja heidän tarinat kiinnostaa enemmän. Vekkarin juontakaksikko on ollut ihan loistava!!! Kiitos heille. Toivottavasti pääsette tekemään meille lisää samanlaisia ohjelmia.
0Äänestä
ja se
vierivät kivet olleet joku Lehdistön suojatyöpaikka,kun loppuvat mölemmat. Sunnuntaivekkari on kyllä sellaista kärsimysnäytelmää ,ettei sitä katsottua saa millään.
0Äänestä
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Sanat ei riitä kertomaan kuinka tuo ilahdutti. Suu pannaan hymyyn ja se hymy venyy korviin asti. Päästään siitä lässytyksestä ja toivottavasti saadaan sunnuntaiaamuihin jotain mitä kehtaa katsoa.
Toinen lässytys sarja ne oli vieraana menee varmaan huononmaksi
Huono homma,että ohjelma päättyy! Kerrankin oli seniorikansalaisille asiallista mutta kiinnostavasti tehtyä ja toimitettua katsottavaa!!!!
Mitä kuvittelette, että tilalle tulee?
Olis vähän pohdittavaa TV pomoille tai kanavapäälliköille, että ottakaa nyt pe..kele vakavasti meidät 50 ikäiset TV:n tuijottajat!
Kaupallista hapatusta ja nuoruuden ihannointiin perustuvaa keikistelyä ei yksinkertaisesti jaksa koko ajan. Oikeat ihmiset ja heidän tarinat kiinnostaa enemmän.
Vekkarin juontakaksikko on ollut ihan loistava!!!
Kiitos heille. Toivottavasti pääsette tekemään meille lisää samanlaisia ohjelmia.
vierivät kivet olleet joku Lehdistön suojatyöpaikka,kun loppuvat mölemmat.
Sunnuntaivekkari on kyllä sellaista kärsimysnäytelmää ,ettei sitä katsottua saa millään.