miten kauan olette seuranneet tätä sarjaa?? mä oon vaan jonkun vuoden vasta..ihan sattumalta kerran näin tän ohjelman ja sen jälkeen piti alkaa seuraamaan joka kerta ku sitä vaan tuli..
miten
mimimimimimi
9593
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
siitä asti kun se huumejuttu alkoi,siitä kohti missä oli se seksikäs vin,paitsi hitsi kun en ruvennu sillon seuraamaan kun se tuli siihen että se kerkesi varmaan olemaan sarjassa viikon ennekuin rupesin kattomaan.
..aloin katsomaan joka päivä vasta vähän ennen vauvojen vaihtumista mutta vuodesta 2003 olen katsonut aina kun olen kerennyt.
Mä alotin kattomaan vasta kesällä.. Piti aina kattoo kenet se murhaaja seuraavaksi tappo ja kuka loppujen lopuksi on se murhaaja.. Mutta se on hyvä sarja, onneksi aloitin katsomaan :)
Ekasta Suomessa näkyneestä jaksosta alkaen.
... vasta kesällä!! ;) kaverini oli seurannu jonkin aikaa päikkäreit ja sitten tuli kesälomalla sitten katottuu mun kamun kaa!!!! :)
jotain viis vuotta varmaa :D kaks vuotta sitten oli vaaaaaaaaltava tauko:D varmaan vuoden.. ja nyt on sellasta joka toinen päivä ku harkat on joka päivä ja melkein aina päälle :(
suomessa pv alko vasta 2003.. joten oot varmaa seurannu sitte am. jaksoi?:)
aloitin joskus silloin kun tony ja john oli siinä laivassa, jossa pommi räjähti ja sen jälkeen sitten alko se sarjamurhaaja juttu.
Mä aloin kattoo ihan alusta asti..